Na ten moment z pewnością czekało wiele z Was. Ariana Grande właśnie wydała swój czwarty studyjny album zatytułowany „Sweetener”. Krążek jest już dostępny w sklepach i serwisach streamingowych.

Na „Sweetener” znalazło się łącznie piętnaście utworów, w tym kompozycje nagrane z Pharrellem, Nicki Minaj i Missy Elliott. Pierwszym singlem z wydawnictwa została kompozycja „No Tears Left to Cry”, która uplasowała się m.in. w pierwszej piątce zestawienia Billboard Hot 100. Na drugi singiel wybrano „God is a Woman”, zaś w międzyczasie Grande ujawniła również efekt swojej kolejnej współpracy z Nicki Minaj – tym razem w postaci kompozycji „The Light is Coming”.

„(…) Wiem, że niektórzy ludzie jeszcze tego nie rozumieją, ale całość sprawia wrażenie słodzika (sweetener – oryg.). Jak ciepła, pyszna agawa. I chmurki. Z małym wielkim płaczem i seksem na boku?” wyznała o swoim czwartym studyjnym krążku Ariana.

Co ciekawe, na albumie znalazł się również swoisty list miłosny do narzeczonego gwiazdy, komika Pete’a Davidsona.

Podoba mi się, jak to wygląda. Kocham, jak się nazywa i kocham go. Muzyka trwa wiecznie. Przeżyje każdy tatuaż i wspomnienie, więc chciałam, aby moja miłość do niego i to, jak się czuję było tego częścią.” wypowiedziała się o kompozycji „Pete Davidson” Grande.

Płyta Ariany w Polsce ukazała się pod naszym patronatem. Pełną tracklistę „Sweetener” oraz płytę do odsłuchu znajdziecie poniżej.

1. Raindrops
2. Blazed (ft. Pharrell)
3. The Light Is Coming (ft. Nicki Minaj)
4. REM
5. God Is A Woman
6. Sweetener
7. Successful
8. Everytime
9. Breathin
10. No Tears Left To Cry
11. Borderline  (ft. Missy Elliott)
12. Better Off
13. Goodnight n Go
14. Pete
15. Get Well Soon

Sweetener

Sweetener, an album by Ariana Grande on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here