Ariana Grande swój nowy album wypuści już nadchodzącego lata. Wokalistka za pomocą konta Sweetener stopniowo odsłania na Instagramie kolejne elementy okładki swojego czwartego studyjnego krążka. 


Już jakiś czas temu 24-letnia Grande zdradziła na swoich mediach społecznościowych, że na jej czwartym studyjnym albumie znajdzie się łącznie 15-naście utworów, zaś krążek będzie zawierał trzy kolaboracje. Jedną z nich ma być utwór nagrany wspólnie z Nicki Minaj („The Light is Coming”). Wokalistka potwierdziła również, że na „Sweetener” znajdzie się utwór nagrany wspólnie z Missy Elliott. Kompozycja nosi tytuł „Borderline”, a za jej produkcję odpowiada Pharrell.

Christina Aguilera „Liberation”: powrót divy, na którą czekano od lat [recenzja]

Zawsze byłam taką błyszczącą, śpiewającą 5-6-7-8, seksowny ruch… seksowne rzeczy. Ale teraz jestem bardziej w stylu: „Ok… to niezły numer, ale ma też przekaz. Buja, ale również ma kawał mojej duszy w sobie.” wyznała Ariana na temat materiału, jaki znajdzie się na „Sweetener”. „Płakałam z 10 tysięcy razy podczas sesji pisząc to dla Was. Tutaj jest moje krwawiące serce, a tuż za nim jest beat trapu.”

Wokalistka od pewnego czasu zdradza też kolejne fragmenty okładki swojego albumu „Sweetener”. Ariana opublikowała już 4 z 9 elementów stanowiących całość odsłony graficznej nadchodzącego krążka. Ujawnione fragmenty możecie znaleźć poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here