Ariana Grande to kolejna światowa gwiazda, która wyraziła swoje wsparcie dla akcji #FreeBritney, której celem jest uwolnienie Księżniczki popu spod trwającej już 13 lat kurateli. 

Britney znajduje się pod sprawowaną przez jej ojca Jamiego Spears kuratelą od czasu głośnego załamania nerwowego sprzed 13 lat. Gwiazda przez te lata, pomimo braku pełnej kontroli nad swoim życiem i finansami, z powodzeniem kontynuowała karierę muzyczną. Nie tak dawno temu, Britney postanowiła powalczyć w sądzie ze swoim ojcem i jego sztabem o zakończenie kurateli i odzyskanie pełnej swobody. Fani megagwiazdy wyrazili swoje gorące wsparcie uruchamiając akcję #FreeBritney, wykorzystując do tego media społecznościowe.

O kurateli i ruchu #FreeBritney zrobiło się ostatnio głośno za sprawą wypuszczonego w ubiegłym tygodniu dokumentu „Framing Britney Spears”, w którym osoby z otoczenia artystki wypowiadają się na temat nieraz wręcz okrutnej postawy mediów, paparazzi, celebrytów, zwykłych ludzi, a nawet członków rodziny Britney. Od czasu premiery filmu wiele przedstawicieli showbiznesu wyraziło wsparcie dla ikony popu. Wsród tych gwiazd znalazła się Ariana Grande. Jedna z największych obecnie wokalistek polubiła na Instagramie wpis dotyczący akcji #FreeBritney.

OBEJRZELIŚMY „FRAMING BRITNEY SPEARS”. WY TEŻ POWINNIŚCIE [CYTATY]

Oprócz Grande, w ostatnim czasie w obronie Britney staną jej obecny partner. Model Sam Asghari, który do tej pory otwarcie nie wypowiadał się na temat prywatnego życia Księżniczki popu, opublikował na Instgarmie wpis, w którym zaatakował ojca swojej dziewczyny. Ostre słowa na temat Jamiego Spears padły również z ust młodszego syna Britney. Chłopak zapytany podczas live’a na Instagramie o dziadka powiedział, że nie miałby nic przeciwko, gdyby zmarł.

Chłopak Britney Spears zabrał głos. Mężczyzna w ostrych słowach odniósł się do ojca piosenkarki

Obejrzeliśmy „Framing Britney Spears”. Wy też powinniście [CYTATY]

Ariana Grande zdradziła daty premiery teledysku do „34 + 35 Remix” i „Positions (Deluxe)”

Tinashe kolejną gwiazdą, która poparła akcję #FreeBritney

Britney Spears już nic nie nagra? Tak twierdzi jej syn!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here