Jeszcze w tym roku premierę będzie mieć nowy film z Arianą Grande. Piosenkarka pojawi się w kolejnej produkcji Netflixa zatytułowanej „Don’t Look Up”. 

W nowym filmie Netflixa pojawi się prawdziwa plejada największych gwiazd Hollywood. Oprócz Ariany w „Don’t Look Up” wystąpią m.in. Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Kid Cudi, Matthew Perry, Tomer Sisley, Rob Morgan, Chris Evans i Meryl Streep. Będzie on opowiadać historię pary naukowców, którzy odkrywają, że w ciągu sześciu miesięcy w Ziemię uderzy meteor. Aby ostrzec ludzkość wyruszają do mediów. Niestety, nikt nie chce im uwierzyć. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Adam McKay.

W zeszły piątek Ariana poinformowała fanów, że zakończyła już swoją pracę na planie zdjęciowym do „Don’t Look Up”. Zdradziła także, że wcieli się w postać piosenkarki/aktorki o imieniu Riley Bina. Niewykluczone również, że Grande nagra piosenkę specjalnie na potrzeby tego filmu.

„Don’t Look Up” to nie jedyna filmowa produkcja, w której będzie można zobaczyć w najbliższym czasie Arianę Grande. Według nieoficjalnych doniesień wokalistka jest brana pod uwagę przy castingu do roli Megary w ekranizacji bajki „Herkules” Disneya, o czym informowaliśmy TUTAJ.

Doja Cat i Megan Thee Stallion u boku Ariany Grande w remiksie piosenki „34+35”

Ariana Grande ma szansę zagrać Megarę w aktorskiej wersji „Herkulesa”

Ariana Grande zagra w filmie u boku Leonardo DiCaprio, Timothée Chalameta, Meryl Streep i Jennifer Lawrence

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here