Gratulacje dla Ariany Grande i Daltona Gomeza z okazji ich zaręczyn. Piosenkarka chwilę temu opublikowała na mediach społecznościowych ich wspólne fotografie oraz zdjęcie imponującego pierścionka. 

„Na zawsze i jeszcze więcej” – napisała Ariana, pod wrzuconymi na social media zdjęciami. W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów zarówno od fanów artystki jak i jej innych, równie znanych przyjaciół, jak np. Hailey Bieber, Kim Kardashian, Tinashe, Colleen Ballinger i Demi Lovato.

Ariana, po serii głośnych historii miłosnych, postanowiła utrzymać swój obecny związek w większej prywatności. Oprócz kilku zdjęć opublikowanych przez nią na Instagramie, mało co wiadomo o jej narzeczonym. Ariana i Dalton, który jest agentem nieruchomości najprawdopodobniej zaczęli się spotykać na przełomie 2019 i 2020 roku. Para wspólnie spędzała kwarantannę w domu piosenkarki. 27-latka postanowiła oficjalnie potwierdzić ich związek w wydanym w maju teledysku do nagranego wspólnie z Justinem Bieberem charytatywnego singla „Stuck With U”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

LUVPOP Awards 2020: oddaj głos na Twoich tegorocznych ulubieńców! [NOMINACJE]

Oficjalny zwiastun filmu „excuse me, i love you” z ostatniej trasy koncertowej Ariany Grande już dostępny. Premiera 21 grudnia

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here