Już w ten piątek światło dzienne ujrzy nowy teledysk i singiel Ariany Grande zatutułowany „7 rings”. W Internecie roi się również od plotek mówiących o tym, że wyczekiwany piąty album gwiazdy wyjdzie jeszcze w tym miesiącu. 

Pomimo iż tracklista krążka „thank u, next” krąży po sieci już od kilku miesięcy, dużo wskazuje na to, że 25-letnia piosenkarka postanowiła wprowadzić do niej kilka zmian. Jak podają zagraniczne źródła Ariana przygotowuje się do wypuszczenia tajemniczego utworu zatytułowanego „Break Up With Your Girlfriend”.

Przy nagrywaniu „Break Up With Your Girlfriend” Ariana współpracowała z laureatką Grammy za najlepszą piosenkę r&b Kandi Burruss, Savanem Kotecha, z którym spotkała się już wielokrotnie m.in. przy tworzeniu piosenek „Greedy”, „Into You”, „breathin” i „God is a woman” oraz słynnym producentem i autorem tekstów – Maxem Martinem. Dla wokalistki nie jest to pierwszy raz kiedy łączy siły z twórcą takich piosenek jak „…Baby One More Time”, „Teenage Dream” czy „Love Me like You Do”. Martin i Grande współpracowali już podczas powstawania albumów „My Everything”, „Dangerous Woman” i „Sweetener”.

Co ciekawe w utworze „Break Up With Your Girlfriend” mają pojawić się sample z piosenki „It Makes Me Ill” pochodzącej z drugiego albumu kultowej grupy *NSYNC. Oryginalną wersję z 2000 roku możecie przesłuchać poniżej.

Oprócz „Break Up With Your Girlfriend” w Internecie pojawiły się również informacje o dwóch innych kompozycjach zarejestrowanych przez Arianę. Nowe piosenki najprawdopodobniej zatytułowane są „Fake Smile” oraz „In My Head”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here