Dobre wiadomości dla wszystkich fanów Ariany Grande. Wokalistka właśnie poinformowała swoich wielbicieli, że drugi singiel z nadchodzącego albumu „Sweetener” ukaże się wcześniej niż pierwotnie zakładano. 


Już 17 sierpnia ukaże się czwarty studyjny krążek wokalistki Ariany Grande. Następcę wydanego w 2016 roku albumu „Dangerous Woman” promował do tej pory singiel „No Tears Left To Cry”. Grande wypuściła także promo-singiel na potrzeby kampanii Reeboka „the light is coming”, a także udostępniła balladę otwierającą krążek „Sweetener”, czyli „Raindrops”.

Drugi oficjalny singiel promujący czwarty album Grande – „God is a Woman” – miał ukazać się 20 lipca. Artystka zdecydowała się jednak sprawić swoim fanom niespodziankę i wypuścić singiel o tydzień wcześniej. Kawałek swoją premierę będzie miał już jutro. Przypomnijmy, że magazyn TIME opisał kompozycję jako „porywający, zmysłowy przebój”.

Wydawnictwo „Sweetener” na półki sklepowe ma trafić już w sierpniu. Na albumie znajdzie się m.in. przebój „No Tears Left to Cry”, a także piosenki nagrane z Pharrellem, Missy Elliott oraz Nicki Minaj.

Ariana Grande on Twitter

surprise. twenty four hours til giaw.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here