Dziś swoje 34. urodziny obchodzi jedną z największych ikon współczesnej popkultury, czyli Lady Gaga. Z tej okazji, Ariana Grande umieściła w sieci zdjęcie z wokalistką i opatrzyła je opisem, który można potraktować jako oficjalne potwierdzenie istnienia ich duetu.

O tym, że Lady Gaga nagrała piosenkę z Arianą Grande na potrzeby swojego szóstego albumu studyjnego „Chromatica” mówiono już od dawna. Amerykańska piosenkarka dopiero w wywiadzie dla magazynu „PAPER” oficjalnie przyznała, że słuchacze znajdą na jej krążku wyjątkowy duet z inną wokalistką pop, która przeszła traumę na oczach całego świata.

Zarówno Little Monsters, jak i Arianators nie mieli wątpliwości, że chodzi o wykonawczynię hitu „7 Rings”. Producent Ari – Tommy Brown potwierdził na live, że utwór piosenkarek nosi tytuł „Rain On Me”. Zgodnie ze słowami samej Gagi, utwór ma być tanecznym hitem, będącym efektem rozmów dwóch kobiet o tym, jak sobie radzić i być wdzięcznym za to, co się ma.

W związku z urodzinami Lady Gagi, Ariana Grande zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z gwiazdą ze studia nagraniowego i opatrzyła je opisem, który zdaje się zdradzać wszystko.

„Wszystkiego najlepszego dla anioła, który zmienił moje życie na wiele sposobów. Opowiem wam o tym więcej później… Sprawiasz, że moje serce jest pełne, szczęśliwe i zrozumiane. Życzę ci szczęścia dziś i każdego dnia” – napisała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here