25-letnia Ariana Grande może mieć powody do radości. Jej najnowszy album „Sweetener” radzi sobie świetnie w serwisach streamingowych. W ciągu pierwszej doby od jego wydania, każda z piosenek, jakie znalazły się na albumie, trafiła do TOP 50 Global Chart. 

Po długich oczekiwaniach 17 sierpnia ukazało się najnowsze wydawnictwo Ariany Grande, czyli krążek „Sweetener”. Na płycie znalazło się 15 premierowych kompozycji, w tym single „no tears left to cry”, „the light is coming” oraz „God is a woman”. W ciągu 24 godzin od wydania album „Sweetener” zgromadził ponad 36 milionów streamów w Spotify, z czego ponad 15 milionów w samych Stanach Zjednoczonych.

Oznacza to same dobre wiadomości dla Ariany. Album „Sweetener” bowiem nie tylko ustanowił szereg osobistych rekordów w karierze wokalistki, ale i osiągnął imponujące statystyki w serwisie streamingowym Spotify. Grande może się pochwalić największą ilością odtworzeń w historii amerykańskiego Spotify w pierwszym dniu od premiery dla kobiety (15 milionów), największą wsród kobiet liczbą piosenek w pierwszej dziesiątce Spotify w tym samym momencie (4 z 10), a także pierwszym damskim albumem w historii, z którego wszystkie piosenki zadebiutowały w pierwszej pięćdziesiątce globalnego Spotify. 

Co ciekawe, spośród wszystkich kawałków, które nie są singlami, najlepiej radzi sobie „breathin”. Piosenka znajduje się w czołówce najczęściej streamowanych w Spotify, a także zajęła wysoką, czwartą pozycję na światowej liście iTunes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here