Pamiętacie promocję singla „Stuck With U”, za którym stoją Ariana Grande i Justin Bieber? Za pośrednictwem stron internetowych można było nabyć utwór w wersji CD wraz z autografami artystów. Ariana Grande miała jednak rzekomo nie podpisać płyt.

Ariana Grande i Justin Bieber ponownie połączyli siły w 2020 roku, nagrywając utwór „Stuck With U”, który zadebiutował na 1. miejscu notowania HOT 100 Billboardu. Dochód ze sprzedaży piosenki miał w całości trafić do fundacji 1st Responders Children’s Foundation – na stypendia dla dzieci osób walczących na pierwszej linii frontu z pandemią koronawirusa. Mimo że od premiery kawałka minęło ponad pół roku, fani dopiero teraz zaczęli otrzymywać zamówione za 5 dolarów krążki.

W niedzielę, 22 listopada, w sieci zawrzało. Wszystko przez zdjęcie, który miałoby być dowodem na to, że autografy Ariany zostały wydrukowane. Fani wokalistki bronią jednak idolki, twierdząc, że fotografia to fake. Jako dowód wstawiają zdjęcia, które Justin Bieber i Ariana Grande sami opublikowali w mediach społecznościowych. Wynika z nich, że oboje składali podpisy w innym miejscu, niż jest to przedstawione na krążące po sieci grafice. Gwiazdy nie skomentowały sprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here