Wydany w 2014 roku singiel Jessie J z Arianą Grande i Nicki Minaj odniósł niesamowity sukces. Piosenka zatytułowana „Bang Bang” dotarła do 3-go miejsca zestawienia Hot100, otrzymała nominację do Grammy oraz zyskała masę fanów na całym świecie. Okazuje się jednak, że nie każdemu przypadła do gustu, na tyle ile można się było spodziewać.

Ariana Grande wypowiedziała się dzisiaj na Twitterze na temat trasy koncertowej, która miałaby obejmować całkowicie nowe aranżacje, jak i garść dobrze już znanych klasyków byłej gwiazdy Nickelodeon.

„Myślę, że brzmi to naprawdę fajnie” napisała w odpowiedzi na pytanie fana o możliwą trasę łączącą materiał z wydanego niedawno „Sweetener” i  AG5, nad którym według ostatnich doniesień rozpoczęła już pracę. „Wiele nowego materiału + starocie (starocie, które lubimy). No chyba, że chcecie znowu usłyszeć Bang Bang” dodała.

Wśród fanów Grande znaleźli się tacy, którzy podzielają zdanie piosenkarki. Kilka osób przyznało, że już nigdy więcej nie chcą słyszeć „Bang Bang”, na co Ariana entuzjastycznie odpisała „Dzięki Bogu. Nie mogę się doczekać, aby pokazać to mojemu sztabowi”.

Ariana Grande on Twitter

@breathinsarah @weviibin @arianasdanni @grandekordei i think that sounds really nice. lots of new materiaaaaal + oldies (the oldies we like). i mean unless y’all wanna hear bang bang again.

Ariana Grande on Twitter

@grandekordei @breathinsarah @weviibin @arianasdanni thank god. can’t wait to show this to my team.

Ariana Grande on Twitter

@vicodinpapi @grandedisaster SKSJSKSJKSSJ ILY SO MUCH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here