Magazyn „Billboard” przed chwilą oficjalnie poinformował, że to właśnie do Ariany Grande trafi w tym roku tytuł Kobiety Roku. Piosenkarka zostanie uhonorowana 6 grudnia podczas 13. dorocznej gali „Billboard Women in Music” w Nowym Jorku.

„Ariana Grande jest gwiazdą na swoich własnych warunkach, nigdy nie ulega żadnemu konkretnego trendowi muzycznemu lub ścieżce w branży” mówi wiceprezes „Billboardu” Ross Scarano. „Pewna w swoich przekonaniach konsekwentnie broni siebie i swoich decyzji w świecie, który często nie jest przyjazny dla takiej siły u młodych kobiet. Ma odwagę, tworzy najlepszą muzykę w swojej karierze i absolutnie zasługuje na tytuł Kobiety Roku.”.

W trakcie swojej kariery Grande trzy razy zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboard 200. Jej najnowsza płyta „Sweetener” jest obecnie jednym z najchętniej słuchanych kobiecych albumów.

Poza muzyką Ariana chętnie angażuje się w wspieranie inicjatyw społecznych w które wierzy i z którymi się identyfikuje. Działała na rzecz równości płci, praw LGBTQ, Black Lives Matter oraz poprawy przepisów dotyczące kontroli broni w Stanach Zjednoczonych.

Koncert „Women in Music” będzie transmitowany na żywo 6 grudnia na Twitterze od 7:00 do 22:00. czasu lokalnego. 

billboard on Twitter

We are excited to honor @ArianaGrande as our 2018 Woman of the Year! 💫 #WomenInMusic https://t.co/BhfeKxAvaG

W poprzednich latach nagrodę tą otrzymały między innymi Beyoncé (2009), Katy Perry (2012), Madonna (2016) i Selena Gomez (2017).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here