Wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy pragnął znowu poczuć emocje związane ostatnią trasą Ariany Grande, a także dla tych, których koncerty piosenkarki ominęły… The Sweetener World Tour zawita do naszych domów i to jeszcze w tym miesiącu!

Po tym jak wczoraj na social mediach Ariany pojawiły się zdjęcia zrobione podczas jej ostatniej trasy koncertowej fani piosenkarki nie mieli złudzeń – film z The Sweetener World Tour nadchodzi. Teraz mamy także oficjalne potwierdzenie od samej wokalistki.

Już 21 grudnia na Netflixie zadebiutuje film „excuse me, i love you” składający się z materiałów wideo nagranych podczas trasy koncertowej promującej albumy „Sweetener” oraz „Thank U, Next”.

„Wydaję to jako list miłosny do was wszystkich, dla uczczenia wszystkiego czym się dzieliliśmy w ciągu ostatnich kilku lat. Wiem, że ten projekt obejmuje tylko część z trasy koncertowej (spośród wszystkich innych setek koncertów i chwil, którymi dzieliliśmy się w ciągu ostatnich sześciu lub siedmiu lat… Jezu lol), ale chciałam tylko podziękować wszystkim za to, że pokazali mi więcej niż kiedykolwiek marzyłam. Tworzenie muzyki i robienie tego wszystkiego jest wszystkim co znam i się w pełni konsekwentnie oddałam już dawno. Chociaż moje serce nie może się doczekać zmiany tempa, chciałam jeszcze raz wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna. Wiele się nauczyłam, zobaczyłam i poczułam. To był wielki zaszczyt dzielić z wami tak dużą część życia. Premiera „excuse me, i love you” 21 grudnia, zwiastun jutro” – napisała Ariana na mediach społecznościowych.

LUVPOP AWARDS 2020: WYBIERZ ARTYSTÓW, KTÓRZY ZMIERZĄ SIĘ W TEGOROCZNEJ EDYCJI! [ELIMINACJE]

Przypominamy, że niecały rok temu wokalistka wydała krążek „k bye for now (swt live)” składający się z koncertowych wersji piosenek wykonywanych przez Grande podczas „Sweetener World Tour”. Możecie go znaleźć TUTAJ.

LUVPOP Awards 2020: Wybierz artystów, którzy zmierzą się w tegorocznej edycji! [ELIMINACJE]

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson razem! Wokalistki wspólnie wykonały utwór „Oh Santa!”

Ariana Grande wydała live album. Posłuchaj „k bye for now (swt live)” [streaming-party]

Kelly Clarkson coveruje kolejny przebój. Tym razem to hit „No Tears Left To Cry” Ariany Grande

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here