Na ten moment fani Ariany Grande na całym świecie czekali od wielu miesięcy. Utalentowana wokalistka kilka godzin temu oficjalnie potwierdziła, że jej nowy singiel – ‚No Tears Left To Cry’ – ukaże się już w najbliższy piątek.  


Podawane nieoficjalnie od jakiegoś czasu informacje na temat daty premiery nowego singla Ariany Grande okazały się być prawdą. 24-letnia artystka kilka godzin temu opublikowała tweeta z tytułem oraz datą premiery nadchodzącego utworu, stanowiącego pierwszy singiel z czwartego, niezatytułowanego jeszcze, albumu Grande. Singiel ‚No Tears Left To Cry’ swoją premierę będzie miał już w najbliższy piątek.

Chwilę przed oficjalnym ogłoszeniem 24-latka wprowadziła zmiany do wyglądu swojej strony internetowego www.arianagrande.com oraz zaktualizowała swoje media społecznościowe. Co ciekawe, piosenkarka równo o północy polskiego czasu opublikowała tweeta z emoji ukazującym łzę, który był pierwszym wpisem piosenkarki na popularnej platformie od kilku miesięcy.

Ariana Grande od dłuższego czasu intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Ostatni album wokalistki, czyli wydane w maju 2016 roku ‚Dangerous Woman’ wyprodukował przeboje takie jak ‚Side to Side’ oraz ‚Into You’.

Za produkcję albumu mają odpowiadać Pharrell i Max Martin, zaś sama wokalistka była zaangażowana w proces twórczy nad każdą piosenką z AG4. 

No cóż, nagrania Ariany Grande są niesamowite. Rzeczy, które ma do powiedzenia na tym albumie – to całkiem inny poziom. Jej płyta jest nieprawdopodobna.” stwierdził jakiś czas temu Pharrell.