Ostatnie miesiące dla 26-letniej Ariany Grande są bardzo intensywne. Niestety tempo życia artystki oraz sprawy prywatne odbijają się na jej zdrowiu psychicznym. Wokalistka właśnie z tego powodu odwołuje Meet & Greet oraz soundchecki na europejskiej części trasy Sweetener World Tour. 

Wokalistka o swojej decyzji poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama:

„Cześć kochani. Czas na szczerość. Moje lęki i depresja dają o sobie bardzo znać. Próbowałam brnąć dalej tak mocno jak umiałam i maskować to. Dzisiaj miałam jeden z najmocniejszych ataków. Po kilku atakach paniki czuję, że najmądrzejszą decyzją byłoby nierobienie soundchecków oraz M&G dzisiaj, aby zachować moją energię na koncert. Nie chcę pędzić albo sprawiać wrażenia roztrzęsionej. Chce spędzić czas przeznaczony na koncert z Wami, a nie będę mogła być obecna ani dać z siebie wszystkiego co najlepsze. Żałuję, że nie kontroluje tych ataków paniki, ale osoby, które z nimi walczą lub z depresją zrozumieją, że czasem musisz działać na ich (ataków paniki) zasadach, a nie swoich. Wszystkie osoby, które mają pakiety otrzymają zwrot pieniędzy. Kocham Was. Strasznie mi przykro. Obiecuję, że dam z siebie wszystko co mogę” – napisała na swoim Instagram Story Ariana. Informacja dotyczyła koncertu artystki w Belgii.

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

Osoby, które zakupiły pakiety nadal będą posiadały zwykły bilet. Wokalistka w ramach trasy na naszym kontynencie odwiedzi jeszcze między innymi takie państwa jak Austria, Czechy, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Finlandia czy Norwegia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here