Ariana Grande została gwiazdą najnowszego wydania amerykańskiego wydania „Vogue”. Wewnątrz numeru ukazał się wyjątkowy i mocno osobisty wywiad, w którym wokalistka wypowiedziała się na temat swojej twórczości.

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Ariana Grande to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki. Popularna wokalistka wydaje hit za hitem. Jej single „thank u, next” i „7 Rings” okupowały listę HOT 100 przez wiele tygodni. W nowym wywiadzie dla „Vogue”, artystka zdradziła, że jednak nie z każdą ze swoich piosenek się identyfikuje. Część z nich powstawała tylko po to, by zaspokoić gusta słuchaczy.

„Był taki okres przez dwie płyty, kiedy połowę piosenek nagrywałam dla siebie, a drugą połowę po to, żeby umocnić swoją pozycję w popie. Zabawnie, bo wiele moich singli jest pozbawionych wartościowej treści. Rozmawiasz z kimś, kto wydał „Side To Side” jako singiel. Kocham ten utwór, ale to po prostu zabawna piosenka o seksie” – przyznała.

Zapytana o to, czy nie czuje się skrępowana, widząc przed sobą dziewięcioletnie dziewczynki śpiewające jej teksty o uprawianiu seksu, odpowiedziała, że to naturalna sprawa.

„Też będą to przechodziły. Obiecuję. Przysięgam, że twoje dziecko będzie uprawiało seks. Więc jeśli zapyta się ciebie, o czym jest ta piosenka, po prostu jej powiedz” – dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here