To już kolejny raz, kiedy polscy fani wokalistki musieli pogodzić się z faktem, że nie zobaczą jej na żywo w swoim kraju. Za pośrednictwem Twittera, Ariana Grande po raz pierwszy skomentowała fakt odwołania zaplanowanego na wrzesień show w Polsce.

Piątek 9 sierpnia był prawdziwie pechowym dniem dla wielu Arianators. Organizator koncertu artystki w naszym kraju – Live Nation Polska ogłosił, że Ariana Grande nie wystąpi w Polsce 9 września 2019 roku. Gwiazda miała zawitać do Krakowa w ramach tournee „The Sweetener World Tour” i pomimo tego, że pozostałe odwołane koncerty z trasy zostały przełożone na inne terminy, w Polsce całkowicie go anulowano.

Zeszłej nocy, Ariana Grande była aktywna na swoim Twitterze. Nie umknęło to uwadze polskich fanów, którzy w kierowanych do niej tweetach prosili o podanie powodu, dlaczego odwołała zaplanowany koncert w Polsce. Artystka odpowiedziała dwóm wielbicielom z Polski. Jeden z wpisów jednak usunęła.

„Masz to skopiowane i gotowe do wklejenia, gdzie tylko się da. Naprawdę, naprawdę przepraszam. Próbowałam przenieść go setki razy, to trwało tygodniami. Zapewniam was, że czuję się [z tym faktem] okropnie. Proszę, miejcie trochę zrozumienia” – odpisała fance Monice.

„Kocham was i głęboko przepraszam, że nie mogliśmy przenieść koncertu. Wiecie o tym. Nikt z was nie jest ignorowany. Doceniam wasze zrozumienie i wysłuchanie mnie. To obustronne. Też was słyszę i przykro mi, że jesteście smutni. Kocham was” – odpisała kolejnemu o nicku @sluteneedy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here