Justin Bieber i Ariana Grande łączą siły! Popularni artyści zdecydowali się na stworzenie wspólnego kawałka, z których dochód zostanie przekazany między innymi dzieciom pracowników służby zdrowia i ratowników medycznych. Za pośrednictwem Instagrama, gwiazda wypowiedziała się na temat „Stuck With You”

W piątek, 1 maja, Ariana Grande i Justin Bieber ogłosili oficjalnie, że nagrali wspólny utwór o tytule „Stuck With You”, którego wielka premiera odbędzie się już 8 maja. Piosenka nie będzie jednak promować wydawnictwa ani wokalistki, ani wokalisty. Singiel powstał bowiem we współpracy z First Responder Children’s Foundation i SB Projects, a dochód ze sprzedaży i odsłuchań w serwisach streamingowych zostanie w całości przekazany na dotacje i stypendia dla dzieci pracowników służby zdrowia, ratowników medycznych, funkcjonariuszy policji i strażaków służących na froncie podczas globalnej pandemii koronawirusa. Za pośrednictwem Instagrama, Ariana wypowiedziała się na temat możliwości nagrania duetu z Justinem Bieberem.

„Nie jestem w stanie w pełni wyrazić, jak bardzo jestem szczęśliwa, że tak długo czekaliśmy z nagraniem duetu. Ta chwila naprawdę znaczy o wiele więcej, niż mogłaby, gdyby doszło do tego w inny sposób lub gdyby była to inna piosenka. Możliwość zaśpiewania w tym projekcie i współpraca przy nim była bardzo satysfakcjonująca i naprawdę uwielbiam tę piosenkę. Jestem wdzięczna, że robię to z moim przyjacielem” – napisała, dziękując również producentom utworu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

tonight ! #stuckwithu 🌫 i can’t fully articulate ……… howwwww happy i am that we waited this long to do this (the duet thing). this moment really means so much more than it ever could have if it had happened any other way or if it had been any other song. being able to lend our voices to this project and collaborating on this has been so fulfilling and i really just love this song so much. grateful to be doing this with my friend and also just wanted to express an enormous thank u to all of the brilliant creatives who worked on this song @freddywexler @gianstone @iamwhitphillips @skylerstonestreet 🤍 as well as Universal and all of our streaming partners for waiving their fees and really stepping up in support of this greater cause @1strcf 🤍, and of course scooter and allison for working so hard to put it all together. my heart is seriously so full. we’re so close and i cant wait for u all to hear #stuckwithu in a few hours ! love u

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here