Tegoroczne Super Bowl już za niecałe dwa tygodnie. Tym razem na scenie podczas słynnego Haltfime Show wystąpi The Weeknd, nie zabraknie także innych muzycznych gości. 

To już niemal tradycja, że występujące podczas Halftime Show gwiazdy zapraszają na scenę innych znanych artystów – w tym roku nie ma być inaczej. Na ten moment nie jest potwierdzony żaden gościnny występ, ale warto zaznaczyć, że The Weeknd ma w swoim dorobku liczne współprace ze światowymi megagwiazdami oraz, co ważne, przy okazji premiery wideo zwiastującego show poinformowano, że jego występ będzie aż dwa razy dłuższy niż zwyczajowa długość Halftime Show. Fani kanadyjskiego wokalisty oczekują, że dodatkowy czas wypełnią występy ich idola z popularnymi wokalistami i wokalistkami.

Jak już informowaliśmy, jeszcze w grudniu pojawiły się plotki jakoby u boku The Weeknd podczas Super Bowl miałaby się pojawić sama Madonna. Artyści wykonaliby premierowo nagrany wspólnie w zeszłym roku utwór. Do tych doniesień należy dodać najnowszego newsa mówiącego o prawdopdibhym występie Ariany Grande. Dla młodej piosenkarki byłby to pierwszy raz na tej jednej z największych scen na świcie. Według tych doniesień The Weeknd oraz Grande mieliby zaśpiewać ich przebój „Love Me Harder” z 2014 roku.

55 Super Bowl już w niedzielę 7 lutego.

Pierwszy zwiastun występu The Weeknd na Super Bowl już dostępny

Madonna i The Weeknd razem na Super Bowl?! „Ich piosenka brzmi jak coś, co Madonna i Michael Jackson mogliby nagrać w 1991 roku”

Z OSTATNIEJ CHWILI: The Weeknd gwiazdą Super Bowl Halftime Show

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here