O współpracy tych dwóch artystek plotkowało się już od dłuższego czasu. Panie prywatnie są dobrymi znajomymi i swoimi fankami. Jak się okazuje, mało brakowało a wspólna piosenka Tinashe i Ariany ujrzałaby światło dzienne. 

W miniony piątek premierę miał piąty już album studyjny Tinashe. Krążek zatytułowany „333” promowały kawałki „Pasadena”, „Bouncin„ i „I Can See The Future„. W całości przesłuchać można go TUTAJ.

O pracy nad „333” Tinashe opowiedziała w podcaście Main Pod Girl. Artystka wyjawiła kilka interesujących ciekawostek. Zdradziła m.in., że w początkowych planach, na jej najnowszej płycie miała znaleźć się wyczekiwany przez fanów collab z Arianą Grande. Piosenkarka miała pojawić się w utworze „X”.

Ok, będąc całkowicie szczerą, na początku bardzo chciałam, żeby na „X” znalazła się Ariana Grande. Wysłałam jej tę piosenkę i ona serio ją pokochała, napisała mi wiadomości z komplementami (…). Więc podekscytowana zaproponowałam collab” – wyjawiła Tinashe. „To było jakoś w okolicy Bożego Narodzenia, ona miała w planach brać ślub, ogólnie dużo się działo w jej życiu osobistym. Dała mi znać, że w tamtym momencie nie pracuje nad muzyką i że robi sobie wolne do końca roku. Powiedziała, że bardzo by chciała nagrać wspólną piosenkę i żebym skontaktowała się w przyszłym roku, jeśli będę mieć coś dla niej. W 100% to rozumiem, ale nie będę kłamać, naprawdę chciałam Arianę Grande w „X”„.

Tinashe wysłała jeszcze „X” do Riny Sawayamy. Ostatecznie na album trafiła wersja z amerykańskim wokalistą r&b Jeremih, którą przesłuchać można poniżej.

Premiera nowego albumu Tinashe. Artystka wydała dzisiaj „333” [streaming-party]

Słoneczny klip do singla „Pasadena” zwiastującego nowy album Tinashe

Tinashe wydała teledysk do singla „Bouncin”. Piosenka zwiastuje jej nowy album „333”

Ariana Grande na żywo z singlem „Positions”. Zobacz ostatnie wykonanie z serii występów dla Vevo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here