Disney szykuje się do rozpoczęcia prac nad kolejną ekranizacją jednej ze swoich kultowych animacji. Studio Myszki Miki w najbliższych latach planuje wypuścić aktorską wersję bajki o mitycznym Herkulesie. 

Chociaż projekt jest obecnie na bardzo wczesnym poziomie tworzenia i ciężko znaleźć jakiekolwiek szczegóły na temat nadchodzącego filmu, w Internecie pojawiły się doniesienia jakoby główna rola kobieca została zaoferowana samej Arianie Grande.

Skyler Shuler ujawnił w podkaście „The DisInsider”, że twórcy filmu skontaktowali się z Arianą Grande, aby zaoferować jej rolę Megary. Shuler jeszcze pod koniec zeszłego roku pisał na Twitterze: „Byłbym absolutnie zszokowany, gdyby Ariana Grande nie została na początku 2021 ogłoszona częścią „Hercules” jako Meg”.

Piosenkarka, która ma na swoim koncie również kilka ról aktorskich, dała się już poznać jako Megara podczas programu „The Disney Family Singalong”, gdzie zaśpiewała piosenkę „I Won’t Say (I’m In Love)”. Fani artystki stworzyli również petycję skierowaną do twórców live action „Herkulesa”, w której apelują o obsadzenie ich idolki właśnie w roli ukochanej głównego bohatera.

Informacja podana przez Skylera Shulera nie jest na ten moment potwierdzona, a nawet jeśli studio rzeczywiście zwróciło się do Ariany, to nie wiadomo czy wokalistka zdecyduje się na wzięcie udziału w tym projekcie. W tej chwili wiadomo jedynie, że za scenariusz odpowiada Dave Callaham („Wonder Woman 1984”, „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings”, „Into the Spider-Verse 2”), a producentami są bracia Anthony i Joe Russo odpowiedzialny m.in. za takie filmowy hity jak „Avengers: Infinity War” i „Avengers: Endgame”. Na wszystkie pozostałe oficjalne newsy dotyczące nowego filmu Disneya trzeba jeszcze poczekać.

Camila Cabello jako Kopciuszek. Zobacz pierwsze zdjęcia promujące film z piosenkarką w głównej roli

Ariana Grande się zaręczyła! Wokalistka pochwaliła się newsem na mediach społecznościowych

Nicki Minaj odobserwowała na Instagramie Arianę Grande, Katy Perry, Doję Cat i Megan Thee Stallion,

Harry Styles nie zagra z „Małej Syrence”! Wokalista odrzucił rolę w nowej ekranizacji Disneya

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here