Kilka dni temu na jaw wyszła informacja o tym, że Ariana, Miley i Lana pracują razem nad wspólnym kawałkiem. Według najnowszych doniesień ich piosenka znajdzie się na soundtracku do nowej odsłony filmu „Charlie’s Angels”. 

18 czerwca media społecznościowe obiegła informacja na temat wspólnej piosenki Lany Del Rey, Miley Cyrus oraz Ariany Grande. Doniesienie miała podać osoba ze środowiska muzycznego, która już wcześniej zwiastowała duże projekty muzyczne przed ich oficjalnym ogłoszeniem. Zarówno Miley jak i Ariana potwierdzają pogłoski, zostawiając polubienia pod postami informującymi o współpracy trzech pań.

Fani artystek są przekonani, że pierwsza współpraca ich idolek powstała na potrzeby filmu „Aniołki Charliego”. Plotki pojawiły się zaraz po tym jak zweryfikowane konto Charlie’s Angels na Giphy opublikowało oficjalne gify i otagowało Miley, Arianę i Lanę. Jak również zauważył jeden z użytkowników Twittera, po wyszukaniu Ariany i Miley w gifach na Instagramie pojawi się logo promujące nadchodzący film.

 

Przypominamy, że pierwotną wersję filmowych „Aniołków Charliego”, opartą na serialu o tym samym tytule, promowała słynna piosenka Destiny’s Child „Independent Women, Part 1”. Premiera nowej odsłony zaplanowana jest październik 2019. W filmie zagrają Naomi Scott, Elizabeth Banks, Kristen Stewart, Ella Balinska i Noah Centineo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here