Ariana Grande nadchodzi. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda już wkrótce powróci z nowym solowym muzycznym materiałem. Wokalistka właśnie podzieliła się ze swoimi fanami krótkim zwiastunem niepublikowanego dotąd utworu. 

Dobre wieści dla fanów Ariany Grande. Amerykańska gwiazda intensywnie przygotowuje się do wydania swojej kolejnej solowej płyty w karierze. Z udostępnionych przez wokalistkę informacji wynika, że już niebawem prawdopodobnie podzieli się ze światem nowym singlem.

Ariana nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół swojej nowej muzycznej ery i dzisiaj podzieliła się ekscytującą informacją. Wokalista za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych dodała do sieci intrygującego posta z krótkim wideo z muzyką w tle sugerującego, że już wkrótce rozpocznie nową erę i prawdopodobnie wyda zupełnie nowy singiel. Co więcej z metryki w mediach społecznościowych usunięto odnośnik do singla „Rain On Me” nagranego w duecie z Lady Gagą. Tajemniczy post został opatrzony opisem „brb”. Na ten moment szczegóły nowej piosenki nie są jeszcze znane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here