Wszystko wskazuje na to, że do soundtracku „Aniołków Charliego” w reżyserii Elizabeth Banks dołączy Normani! Artystka ma wystąpić u boku Ariany Grande w utworze, który znajdzie swoje miejsce na ścieżce dźwiękowej filmu. 

Wielokrotnie nominowany do nagród Grammy tekściarz Savan Kotecha, który współpracował z Arianą przy tworzeniu większości jej albumów, polubił tweeta mówiącego o udziale Normani w soundtracku do „Aniołków Charliego”.

„Czuję, że Normani jest na ścieżce dźwiękowej do Aniołków Charliego, ponieważ Max, Ilya, Savan oraz Ariana produkowali ją, a byli także odpowiedzialni za „Motivation”, więc możliwe, że pracowali z Normani nad większą ilością rzeczy. Naprawdę mam nadzieję, że ma duet z Ari.”

Tymczasem premiera głównego singla ze ścieżki dźwiękowej „Aniołków Charliego” zatytułowanego „Don’t Call Me Angel”, będzie miała miejsce 13 września. Damskie trio w składzie Ariana Grande, Lana Del Rey oraz Miley Cyrus nie tylko usłyszymy, ale także zobaczymy w teledysku do ich kompozycji, którego wydanie nastąpi wraz z ich wspólną piosenką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here