To już oficjalne! Ariana Grande oraz Lady Gaga wystąpią podczas tegorocznej gali VMA oraz zaprezentują po raz pierwszy na żywo ich wspólne wykonanie singla „Rain On Me”. Ceremonia wręczenia nagród VMA nastąpi już 30 sierpnia.

Wspólny hit Ariany oraz Gagi został nominowany do zgarnięcia statuetki w wielu kategoriach – także w tych najważniejszych, czyli do Teledysku oraz Piosenki Roku. Singiel „Rain On Me” został wydany jako drugi utwór promujący wydawnictwo Gagi zatytułowane „Chromatica”.

W wywiadzie udzielonym dla „PAPER”, Lady Gaga przyznała, że utwór to efekt konwersacji dwóch kobiet, które sporo przeszły, ale wciąż są wdzięczne za to, co otrzymują od losu.

„Usiadłyśmy z nią i rozmawiałyśmy o naszym życiu. Dwie kobiety rozmawiające o tym, jak iść dalej i jak być wdzięcznym za to, co robisz. (…) Tak, możesz żyć w wielkiej rezydencji i w tym samym czasie czuć się martwym, pochowanym” – powiedziała.

Oprócz artystek odpowiedzialnych za hit „Rain On Me”, który zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 100, wystąpi także Miley Cyrus. Wokalistka w piątek wydała singiel „Midnight Sky”, który zapewne zaprezentuje widowni podczas swojego występu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here