Doja Cat może się pochwalić naprawdę imponującymi współpracami. Artystka dopiero co wydała remiks przeboju „Say So” z Nicki Minaj, a już teraz świat obiegła informacja o collabie nagranym z Arianą Grande. 

O współpracy Grande i Dojy po cichu plotkowano już od jakiegoś czasu. Dzisiaj wykonawczyni hitu „7 rings” oficjalnie potwierdziła te doniesienia w wywiadzie dla Apple Music. Niestety Ariana przyznała też, że ich duet ujrzy światło dzienne dopiero po szale związanym z pandemią.

„Mam na jej punkcie obsesję. Kocham ją.” – przyznała zapytana o Doję. „W okolicach początku tego roku miałam okazję z nią pracować nad piosenką, którą jednak chciałabym zachować na moment, w którym będzie już odpowiedni czas by ją wypuścić.”

„Uwielbiam jej osobowość. Uwielbiam to co wnosi do muzyki. Jest po prostu powiewem świeżego powietrza. Myślę, że jest genialna i bardzo utalentowana.” – kontynuowała Ariana. „Zrobiłyśmy tę piosenkę razem pod koniec ubiegłego roku i bardzo mi się podoba. Pamiętam, kiedy po raz pierwszy napisałam ją i wysłałam do Dojy, ona odpowiedziała mi: „B**ch, uwielbiam to. Jestem pod prysznicem”. Dałam jej tylko znać: „Po prysznicem. Ok, możesz do mnie oddzwonić”.

„Dojy Cat tak bardzo się spodobała, że następnego ranka​ wysłała wideo, w którym twerkowała tak mocno, że spadła jej peruka i miała całą swoją zwrotkę już skończoną. Powiedziałam o niej: „Weź tyle wersów ile chcesz. Zrób to. Jeśli jesteś zainspirowana to jedziesz”. I tak po prostu dała czadu i to jest tak fajne, uwielbiam to. To jak dotąd mój ulubieniec.”

Fani nie mogą się doczekać premiery duetu Ariany i Dojy Cat, tym bardziej, że oznacza to, że nowa era w karierze 26-latki już nadchodzi.

„Say So” na szczycie rankingu Billboard Hot 100! Pierwsze numery jeden dla Dojy Cat i Nicki Minaj

„Stuck with U” Ariany Grande & Justina Biebera już w sieci! Posłuchaj wspólnego kawałka artystów

Ariana Grande o duecie z Justinem Bieberem: „Ta chwila znaczy o wiele więcej, niż mogłaby, gdyby doszło do tego w inny sposób lub gdyby była to inna piosenka”

Billie Eilish o Arianie Grande: „To najbardziej utalentowana s*ka w tym biznesie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here