Demi Lovato szykuje się do premiery nowej muzyki. W jednym z nadchodzących utworów amerykańskiej wokalistki usłyszeć będzie można Arianę Grande. 

Ariana Grande poinformowała wczoraj za pomocą instagram stories, że jest obecnie w trakcie nagrywania chórków do piosenki, nad którą pracuje ze swoją koleżanką z branży. Artystka podzieliła się także kilkusekundowym filmikiem ze studia. Szybko po jego wrzuceniu post Ariany udostępniła Demi Lovato, tym samym potwierdzając, że to ona jest tą tajemniczą drugą wokalistką.

W sieci pojawiły się już informacje mówiące, że producentem piosenki jest Tommy Brown, z którym Grande współpracowała już przy tworzeniu m.in. takich singli jak „7 rings”, „Lat Me Love You”, „Boyfriend” oraz większości jej najnowszego albumu „Positions”.

Fani obu artystek nie kryją podekscytowania ich nadchodzącą, pierwszą muzyczną współpracą. Hasło „DARIANA” trafiło nawet do światowych trendów na Twitterze. Sama Demi już w 2015 roku przyznała, że chciałby nagrać wspólny kawałek z Arianą. „Nie pracowałyśmy jeszcze wspólnie nad piosenką, lecz bardzo bym chciała to zrobić. Kocham ją, ma niesamowity głos!” – powiedziała wtedy. Od 2019 roku obie wokalistki mają wspólnego managera – Scooter Brauna.

Na ten moment nie są znane szczegóły piosenki Demi Lovato z Arianą Grande. Wiadomo jedynie, że ma się on znaleźć na jej siódmym albumie, którego premiera zaplanowana jest na ten rok, po premierze filmu dokumentalnego „Demi Lovato: Dancing with the Devil”, którego zwiastun dostępny jest TUTAJ.

Demi Lovato opublikowała pierwszy zwiastun jej filmu dokumentalnego „Dancing with the Devil”

Demi Lovato razem z Samem Fischerem w klipie do poruszającego utworu „What Other People Say”

Christina Aguilera podzieliła się swoją playlistą z piosenkami girl power. Na liście m.in. Rihanna, Miley Cyrus i Demi Lovato

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here