W miniony piątek (1.11) Nicki Minaj powróciła z audycją Queen Radio.  Raperka tradycyjnie zaprosiła na antenę znane postacie ze świata muzyki i show biznesu. Tym razem wśród jej gości znalazła się Ariana Grande. 

Panie podczas krótkiej rozmowy telefonicznej wypowiedziały się m.in. na temat soundtracku „Charlie’s Angels”, którego Ari jest producentką, współpracy z Normani oraz zdradziły kulisy imprezy Halloweenowej organizowanej przez Grande. Ariana podzieliła się także swoją opinią na temat sukcesu, który Nicki Minaj osiągnęła na przestrzeni ostatnich lat i jej wpływu na dzisiejszy rynek muzyczny.

„Myślę, że każdy na Ziemi wie, że to czego dokonałaś jest nieosiągalne dla innych. Na świecie nie ma osoby, która kwestionowałaby twój autorytet i posiadany przez ciebie wpływ” – przyznała.

Pod koniec ubiegłego tygodnia premierę miał soundtrack do filmu „Charlie’s Angels”. Na płycie znalazła się nowa współpraca Ariany Grande z Nicki Minaj i Normani. Kawałek zatytułowany „Bad To You” znalazł się w top 10 światowego iTunes.

Soundtrack do filmu „Charlie’s Angels” już dostępny. Posłuchaj nowych piosenek od Ariany Grande, Nicki Minaj, Lany Del Rey i Normani [streaming-party]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here