Anne-Marie nie kończy jeszcze promocji swojej debiutanckiej ery. Dotychczas album „Speak Your Mind” promowany był m.in. przez przebojowe single „Friends” oraz „2002”. Tymczasem już teraz wiadomo, który utwór jako kolejny będzie promował nowy materiał brytyjskiej wokalistki.

Sztab Anne-Marie podgrzewa atmosferę związaną z promocją jej debiutanckiego studyjnego albumu. Według informacji, które trafiły do prasy i mediów kolejnym oficjalnym singlem z wydawnictwa została spokojna kompozycja „Perfect”. Utwór w najbliższym czasie zostanie rozesłany do rozgłośni radiowych. Będzie to kolejny – po „Alarm”, „Ciao Adios”, „Heavy”, „Then”, „Friends” oraz „2002” – oficjalny singiel promujący debiutanckie fonograficzne wydawnictwo Brytyjki.

„To mój ulubiony utwór do grania na żywo, gdy widzę jak żywiołowo na niego reagujecie. Chcę tylko, aby ludzie dobrze się czuli i chcę abyście wiedzieli, że nie jesteście osamotnieni w tym, co czujecie. Napisałem tę piosenkę około 3 lat temu, kiedy czułam się słabo. Oglądałam mnóstwo inspirujących ludzi na YouTube, mówiących o pewności siebie i kochających siebie, i ta piosenka się wydarzyła. Wszyscy jesteśmy różni i to jest piękne. Zaakceptujmy swoje „wady”, aby uczcić różnice. Cieszcie się piosenką!” napisała wokalistka.

Przypomnijmy, że wydany w kwietniu tego roku album „Speak Your Mind” okazał się sporym sukcesem komercyjnym. Płyta dotarła na podium zestawienia najpopularniejszych krążków w kilkudziesięciu krajach na całym świecie m.in w Wielkiej Brytanii, zaś dotychczasowe single podbiły listy przebojów na całym świecie.

Okładkę singla, a także naszą recenzję i wywiad z Anne-Marie znajdziecie poniżej.

 

Anne-Marie ‚Speak Your Mind’: perfekcyjnie nieperfekcyjna dziewczyna z Essex [recenzja]

Anne-Marie: nie ma rzeczy, o których bałabym się rozmawiać; na moim albumie mówię o tym, co czuję [WYWIAD]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here