Brazylijska supergwiazda Anitta zapowiada nowy krążek. EP-ka zatytułowana „Solo” ujrzy światło dzienne jeszcze w tym tygodniu. Znajdą się na niej trzy wcześniej niesłyszane utwory w trzech różnych językach. 

Premiera nowego krążka wokalistki znanej z takich piosenek jak „Paradinha”, „Medicina”, „Sim ou Não” z gościnnym udziałem Malumy oraz „Downtown” z J Balvin’em zaplanowana jest już na 9-tego listopada. Na „Solo” pojawią się trzy utwory w trzech językach – portugalskim, hiszpańskim i angielskim. Anitta zdradziła również, że do każdego z nich został nakręcony osobny teledysk. Przy tworzeniu nowego materiału pomagał Brazylijce Pharrell Williams.

Dyskografię 25-latki zamyka wydany w 2015 roku jej trzeci album studyjny „Bang”. Od tego czasu wydała kilka solowych singli, jak również pojawiła się u boku Iggy Azalei w utworze „Switch” i u Major Lazer w „Sua Cara”.

W zeszłą niedzielę podczas 25-tego rozdania nagród MTV EMA Anitta zdobyła statuetkę w kategorii Najlepszy Brazylijski Artysta, a także wystąpiła w roli prezenterki wręczając nagrodę za Najlepszego Artystę Hip-Hop, która trafiła w tym roku do Nicki Minaj.

Obecnie Anitta zasiada w jury siódmej edycji „La Voz… México” będącego meksykańskim odpowiednikiem show „The Voice”. Ponadto już 16-tego listopada na Netflixie zadebiutuje serial dokumentalny ukazujący jej kulisy sławy.

Zwiastun EP-ki „Solo” oraz oficjalną okładkę znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here