Nowość od Anitty! Brazylijska wokalistka wydała dzisiaj całkowicie nowy utwór wraz z oficjalnym teledyskiem. Piosenka nosi tytuł „Boys Don’t Cry”. 

Anitta zaprezentowała nowy singel „Boys Don’t Cry”, następcę przebojów „Envolver” i „Faking Love” z Saweetie. Electropopowy kawałek promuje jej nadchodzący piąty album, który wokalistka wyda pod skrzydłami Warner Records. Znajdą się na nim utwory w języku angielskim, portugalskim i hiszpańskim.

Premierze singla towarzyszy teledysk, w którym śledzimy artystkę podczas ucieczki przed jej upiornymi kochankami. Klip powstał przy współpracy Anitty i Christiana Breslauera, który w swoim reżyserskim dorobku ma chociażby „Streets” Dojy Cat, „Industry Baby” Lil Nas Xa, „Sacrifice” Bebe Rexy czy „Die For You” The Weeknd.

„Boys Don’t Cry”, jak i wielu innych przebojów z pewnością nie zabraknie podczas pierwszego koncertu Anitty w Polsce. Już 10 lipca wystąpi jako co-headlinerka pierwszej edycji Trapeton Summer Bash.

BRAZYLIJSKA MEGAGWIAZDA PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. ANITTA GWIAZDĄ FESTIWALU TRAPETON SUMMER BASH

Trapeton Summer Bash to całkowicie nowy festiwal na mapie Polski. To obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich fanów gorących rytmów latino, reggaeton i trap odbędzie się w Gdańsku, na plaży Stogi, między 8 a 10 lipca 2022. Oprócz Anitty na scenie pojawią się m.in. Abraham Mateo, IR SAIS, Loco Escrito, Mercado Negro, Gente De Zona i Grupo Extra. Bilety do nabycia na stronie internetowej www.trapeton.pl. Organizatorem festiwalu jest Old Music LIVE.
Więcej informacji TUTAJ.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anitta 🎤 (@anitta)

Brazylijska megagwiazda po raz pierwszy w Polsce. Anitta gwiazdą festiwalu Trapeton Summer Bash

Ruszyła przedsprzedaż biletów na festiwal Trapeton Summer Bash 2022

Anitta dzieli się teledyskiem do nowego singla „Envolver”

Koncert Malumy w Krakowie: bilety są już w sprzedaży

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here