Tegoroczna odsłona gali American Music Awards już jutro. O nagrody powalczą między innymi The Weeknd, Lady Gaga, Taylor Swift, Megan Thee Stallion i Doja Cat. Gospodynią gali jest nagrodzona Złotym Globem aktorka Taraji P. Henson. 

Nominacje do American Music Awards przyznawane są na podstawie liczby sprzedanych albumów i singli, następnie poszczególni zwycięzcy wybierani są w głosowaniu internetowym. Pełna lista wszystkich artystów walczących w tym roku o statuetkę TUTAJ.

Podczas AMAs 2020 zaprezentują się jedne z największych obecnie gwiazd muzyki popularnej. Wystąpią zarówno przedstawiciele młodego pokolenia, jak i starzy wyjadacze jak raper Nelly i grupa Bell Biv DeVoe. Co więcej, znaczna część występujących podczas gali artystów zadebiutuje z pierwszymi wykonaniami na żywo ich najnowszych singli. I tak na przykład Billie Eilish zaśpiewa „Therefore I Am”, Jennifer Lopez i Maluma wykonają wspólnie „Pa’ Ti + Lonely” (co ciekawe, według doniesień J.Lo spędziła na próbach aż 50 godzin), a Justin Bieber i Shawn Mendes wystąpią po raz pierwszy razem na jednej scenie.

Wszystkie potwierdzone występy poniżej.

Bad Bunny i Jhay Cortez
Bebe Rexha i Doja Cat
Bell Biv DeVoe
Billie Eilish
BTS
Dan + Shay
Dua Lipa
Jennifer Lopez i Maluma
Justin Bieber, Shawn Mendes i Benny Blanco
Katy Perry
Lewis Capaldi
Lil Baby
Machine Gun Kelly
Megan Thee Stallion
Nelly
The Weeknd i Kenny G

Poznaliśmy nominacje do tegorocznych American Music Award

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here