AlterArt oficjalnie podjął decyzję o odwołaniu największego polskiego festiwalu. Open’er festival to kolejne wydarzenie muzyczne, które z powodu epidemii zostało przesunięte na przyszły rok.

Po oświadczeniu jednej z największych gwiazd muzyki Taylor Swift, w którym przesuwa swoją trasę koncertową oraz rezygnuje z występów podczas letnich, europejskich festiwali, ogłoszenie tej decyzji wydawało się formalnością. Sytuacja na świecie zmusiła organizatorów do odwołania kolejnej edycji wydarzenia, które gromadziło setki tysięcy osób.

Open’er Festival to bez wątpienia jeden z najbardziej znaczących festiwali na arenie europejskiej. Niestety mimo wielu starań osób odpowiedzialnych za przygotowanie wydarzenia uczestnictwo w nim nie będzie możliwe i podzieli los tegorocznego Orange Warsaw Festival.

Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy w Polsce miała wystąpić Taylor Swift, co bez wątpienia wzbudziło szczyt zainteresowania jej polskich wielbicieli. Na scenie pojawić się mieli także Twenty One Pilots, Charli XCX, Kendrick Lamar i wiele innych. Przyszłoroczny Open’er odbędzie się między 30.06-03.07.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here