Mało jaki artysta może się pochwalić utworem, który po ponad dwóch dekadach od premiery cieszy się taką popularnością jak wydany w listopadzie 1994 roku wielki świąteczny przebój Mariah Carey. 

„All I Want For Christmas Is You” pobiło właśnie rekord największej liczby odtworzeń w ciągu jednego dnia na Spotify. Utwór odtworzono wczoraj (24.12) dokładnie 10 819 009 razy. Tym samym świąteczny hymn od Mariah Carey wyprzedził dotychczasowego rekordzistę jakim było „SAD!” w wykonaniu tragicznie zmarłego w tym roku XXXTentaciona, które na swoim koncie miało około 10,42 milionów odtworzeń.

Na ostatnim miejscu podium znajduje się „thank u, next” Ariany Grande. Singiel promujący szósty krążek młodej wokalistki w jeden dzień odtworzono 9,6 milionów razy.

Mimi jest teraz również piątą kobietą w historii, która przekroczyła liczbę 40-tu milionów miesięcznych odtworzeń w serwisie Spotify.

 

Kolejne historyczne sukcesy na koncie Mariah Carey. Artystka ponownie podbija listy przebojów z utworem „All I Want For Christmas Is You”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here