Kolejne wielkie osiągnięcie Mariah Carey na liście przebojów Billboardu. Wokalistka i autorka tekstów, dzięki swojemu świątecznemu przebojowi, dokonała coś, co nie udało się jeszcze żadnemu artyście. 

„All I Want for Christmas Is You” zalicza swój kolejny tydzień na szczycie zestawienia najpopularniejszych piosenek w Stanach Zjednoczonych. Najnowsze notowanie Billboard Hot 100 będzie aktualne do 1 stycznia 2022, więc tym samym „All I Want for Christmas Is You” powiększa swój własny rekord o jeden rok i staje się pierwszą piosenką w historii, która zajmowała 1. miejsce w czterech latach (2019, 2020, 2021, 2022).

Oznacza to również, że nowy rok, 2022 oficjalnie przywitamy ze świątecznym klasykiem Mariah Carey jako numerem 1. na Billboard Hot 100.

ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU” PONOWNIE NA SZCZCIE LISTY PRZEBOJÓW BILLBOARD HOT 100

Dla „All I Want for Christmas Is You” obecny tydzień jest już (łącznie ze wszystkich lat) 7 tygodniem na najwyższej pozycji Hot 100. Mariah Carey powiększa swoje i tak już rekordowe tygodnie na szczycie i obecnie plasuje się na pierwszym miejscu z wynikiem 86 tygodni. Dalej daleko za nią są obecnie Rihanna – 60 oraz The Beatles – 59. Przypominamy również, że do diwy należy prestiżowy rekord największej ilości numerów 1. w historii rankingu Billboard Hot 100.

Top 10 z tego tygodnia poniżej – oprócz ostatnich singlii od Adele i Kid LAROI wszystkie pozycje okupywane są przez utwory świąteczne.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez billboard (@billboard)

„All I Want for Christmas Is You” ponownie na szczcie listy przebojów Billboard Hot 100

Mariah Carey tworzy historię. „All I Want for Christmas Is You” ze statusem Diamentowego singla

Billboard wybrał najlepsze świąteczne piosenki wszech czasów

Mariah Carey z nową piosenką świąteczną „Fall in Love at Christmas” w towarzystwie Khalida i Kirka Franklina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here