Kilka dni temu w sprzedaży pojawił się stworzony przez fana krążek złożony z niewydanych przez artystkę utworów i na krótko podbił listy popularności iTunes. Reakcja artystki na ten fakt jest bezcenna.

Fani na całym świecie wciąż zastanawiają się, kiedy swoją premierę będzie miał zapowiadany od kilku lat kolejny album studyjny Rihanny. Ostatni jej krążek „Anti” ukazał się bowiem na początku 2016 roku. Nie dziwi zatem fakt, że na każde wydawnictwo związane z piosenkarką, fani reagują z radością. Nie inaczej było w przypadku albumu z serii fan-made o tytule „Angel”, wydanego pod pseudonimem Fenty Fantasia, na którym znalazło się kilkanaście niewydanych wcześniej kompozycji artystki. Kompilacja potencjalnych hitów zadebiutowała na 67. miejscu listy Worldwide iTunes Album Chart, jednak szybko została stamtąd usunięta.

Jak na to zdarzenie zareagowała sama Rihanna? W mediach społecznościowych pojawił się screen jej rozmowy z jednym z fanów, który powiadomił ją o złamaniu prawa. Reakcja gwiazdy była krótka, aczkolwiek bardzo wymowna. „Shits crazy” – miała odpisać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here