Selena Gomez od dłuższego czasu zapowiada, że już wkrótce jej fani otrzymają nowy album wokalistki. Po premierze singli „Bad Liar”, „Fetish” i „Back to You” 25-letnia gwiazda po raz kolejny obiecuje, że nowa muzyka nadejdzie szybciej niż może się to wydawać.


Selena Gomez, której dyskografię zamyka wydany w 2015 roku krążek „Revival”, kończy nagrywanie swojego kolejnego albumu. Podczas swojego ostatniego wywiadu radiowego 25-latka po raz kolejny zapewniła, że wydawnictwo trafi w ręce fanów już niedługo.

Ukaże się szybciej niż ludzie myślą, ale jako że mówię to już od dłuższego czasu, jestem przekonana, że mi nie uwierzą.” odpowiedziała Selena na pytanie o datę premiery swojego nowego krążka.

Co ciekawe, współpracownik wokalistki – make-up’ista Gomez – wyznał na Instagramie, że album 25-latki ukaże się jesienią.

„Jesień 2018. #wartoczekać” napisał w jednym z komentarzy mężczyzna.

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu wokalistka powiedziała, że na swoim nadchodzącym krążku ma najlepsze piosenki w swojej karierze.

Kończę go nagrywać. Obmyślam fajny sposób na to, by go wypuścić. Każdy utwór ma swój obrazek, tak jak sobie go wyobrażam. Ten album był tworzony przez 2 lata. Byłam przestraszona nagrywaniem kolejnego albumu. Po „Revival” czułam, że muszę go przebić. Więc chciałam, żeby ten nowy album był świetny, jeśli nie poczekałabym tego roku albo dwóch lat, nie miałabym najlepszych piosenek w swojej karierze.” wyznała wówczas Selena.

Nie wyznaczam sobie żadnych założeń, bo nie chcę być rozczarowana, jeśli im nie sprostam. (…) Ale chcę pracować również nad moją muzyką. Mój kolejny album przygotowuję od wieczności. Kiedy ludzie pytają mnie dlaczego, jestem szczera: dlatego, że nie jestem gotowa. Chodzi o to, że nie czuję się pewnie co do tego, gdzie jak moja muzyka teraz brzmi. Jeśli zajmie mi to 10 lat, to zajmie i tyle. Nie przejmuję się. Teraz chcę być bardzo rozważna ze wszystkimi rzeczami, które robię.” dodała w innym wywiadzie.

Nowy singiel Margaret jeszcze w te wakacje. Utwór „Lollipop” zostanie melodią przewodnią dla Warner Pride.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here