Już za kilkanaście godzin fani Nicki Minaj mają usłyszeć jej nowy album. Raperka w trakcie audycji „Queen Radio” zdradziła, że z powodów technicznych premiera „Queen” odbędzie się z opóźnieniem.

Nie kończy się zamieszanie wokół premiery albumu 35-letniej Nicki Minaj. Amerykańska raperka i autorka tekstów swój czwarty album – „Queen” – miała wydać 10 sierpnia, później część sklepów zmieniła datę na 17 sierpnia, co wprowadziło wątpliwości co do rzeczywistej daty premiery krążka. Ostatecznie Minaj poprowadziła kilka godzin temu audycję „Queen Radio” w trakcie, której miał zostać zaprezentowany album, z przyczyn jednak technicznych do tego nie doszło.

Miałam dzisiaj zagrać ten album, ale ktoś coś spieprzył. Mamy dużo technicznych dramatów.” wyznała Minaj.

W konsekwencji, raperka powróci na antenę Apple Radio już za kilka godzin, o 17.00 czasu polskiego, po to, by zaprezentować cały album. Minaj ma zagrać słuchaczom każdy pojedynczy kawałek z „Queen”, a także opowiedzieć o samej płycie.

#QueenRadio było takie epickie! Nie jestem w stanie wystarczająco Wam podziękować za słuchanie. Wracam o 8AM PST i 11 AM EST, żeby wypuścić mój ALBUM #QUEEN” napisała Nicki.

 

LUVPOPnation 🌍

Oficjalna grupa dyskusyjna wszystkich fanów Luvpop. Dołącz do nas i buduj z nami muzyczną społeczność. – bez hejtu, – bez spamowania, – bez ograniczeń. 👉 FB: facebook.com/luvpopPL 👉…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here