Debiutancki album Cardi B to jeden z najbardziej oczekiwanych krążków tego roku. Amerykańskie media twierdzą, że płyta wedle planów raperki miała się pojawić w drugiej części tego roku, lecz nieoczekiwane zdarzenia z jej życia prywatnego mogą opóźnić cały proces.


Amerykański serwis TMZ opublikował informację wskazującą na to, że premiera debiutu fonograficznego Cardi B odbędzie się tuż po wakacjach.

Cardi i jej team oczekują, że prace nad nowym albumem zakończą się przed końcem wakacji. A planem jest to, aby premiera miała miejsce w trakcie 2-miesięcznej trasy Cardi z Bruno Marsem, która rozpoczyna się we wrześniu.” donosi TMZ.

Jak się jednak okazuje kwestia premiery debiutanckiego krążka Cardi w drugiej części tego roku może być kłopotliwa. Amerykański serwis twierdzi bowiem, że raperka… jest w ciąży.

Członek zespołu Cardi B mówi, że raperka jest w ciąży – w 3 lub 4 miesiącu – co może sprawić, że jej nadchodzące kontrakty biznesowe i zobowiązania mogą być zawiłe. (…) Jeśli znacie matmę, zauważycie problem. Jeśli jest na początku drugiego trymestru, to urodzi mniej więcej w kwietniu.” donosi TMZ.

Przypomnijmy, że nadchodzący debiutancki krążek Cardi B zwiastowały do tej pory dwa single – przebojowe ‚Bodak Yellow’ oraz ‚Bartier Cardi’.