Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej. Teraz Chylińska zapowiada nowe wydawnictwo.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym w karierze solowej Chylińskiej, zaś sam album w rekordowym tempie uzyskał status potrójnej platyny. Już teraz polska wokalistka ujawnia szczegóły swojego kolejnego krążka. Album „Pink Punk” ukaże się na rynku 26 października 2018 roku. Za kilka dni ruszy jego przedsprzedaż.

Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management – firma TOP MANAGEMENT. Za dystrybucję i wsparcie  odpowiada stały partner – firma Warner Music Poland. Już dziś rusza również sprzedaż biletów na trasę koncertową PINK PUNK TOUR, której pierwsze daty i miejsca ujawniamy poniżej. Kolejne terminy już niedługo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here