Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma kolejny album w dyskografii Agnieszki Chylińskiej. „Pink Punk” to pierwszy krążek polskiej wokalistki od czasu wydanej z zaskoczenia w 2016 roku płyty „Forever Child”.

„Pink Punk” to następca doskonale przyjętego krążka „FOREVER CHILD” z 2016 roku, który okazał się największym sukcesem rynkowym w karierze solowej wokalistki docierając do szczytu zestawienia najpopularniejszych albumów w Polsce oraz w rekordowym tempie uzyskał status potrójnej platyny.

Na premierowym wydawnictwie autorki takich przebojów jak m.in. „Winna” czy „Królowa Łez” znalazło się łącznie 11 premierowych kompozycji w języku polskim, w tym singlowe „Mam zły dzień”. Jak zapowiada wytwórnia Warner Music Poland wydawnictwo to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. „Pink Punk” to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy.

„Na poprzedniej płycie „Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta „Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie. (…) Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można” – opisuje nowy krążek Agnieszka.

Pełną tracklistę oraz odsłuch krążka „Pink Punk” znajdziecie poniżej.

1. Mam zły dzień
2. Haj i sztos
3. Szok
4. Schiza
5. Oj!
6. Śmie(r)ć
7. Tapeta
8. Grinhed
9. Psie życie
10. Nerv
11. Utopie

Pink Punk

Pink Punk, an album by Agnieszka Chylinska on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here