Dobre wieści dla fanów Agnieszki Chylińskiej, która już w październiku wypuści swój kolejny album. Polska wokalistka właśnie ujawniła szczegóły swojej nowej ery.

Nadchodzący longplay Agnieszki Chylińskiej to następca doskonale przyjętego krążka „FOREVER CHILD” z 2016 roku, który okazał się największym sukcesem rynkowym w karierze solowej wokalistki docierając do szczytu zestawienia najpopularniejszych albumów w Polsce oraz w rekordowym tempie uzyskał status potrójnej platyny. Autorka przeboju „Królowa Łez” ma już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery.

Album „Pink Punk” na sklepowe półki trafi już 26 października nakładem Warner Music Poland. Podczas przygotowywania płyty wokalistka współpracowała z Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim. Jak zapowiada wytwórnia wydawnictwo to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. „Pink Punk” to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy. Krążek od dzisiaj można zamawiać w przedsprzedaży.

„Na poprzedniej płycie „Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta „Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie. (…) Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można” – opisuje nowy krążek Agnieszka.

Przypomnijmy, że dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD”. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Oficjalną okładkę albumu „Pink Punk” znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here