Najnowszy album Adele bez wątpienia zatrząsnął muzycznym światem. Oprócz wielu rekordów jakie pobił, zdobył także uznanie odbiorców oraz krytyków. Adele dzieli się teraz kolejną wizualną odsłoną wydawnictwa – czas na teledysk do Oh My God. 

Krążek „30” utrzymuje się od wielu tygodni na szczycie amerykańskiego zestawienia Billboard 200, a sam singiel promujący materiał artystki „Easy On Me” nie opuszcza pierwszej dziesiątki notowania Billboard Hot 100, mimo kompletnego zbombardowania listy przez świąteczne piosenki w okresie Bożego Narodzenia. Zainteresowanie dookoła płyty jak i samej Adele pozostaje niezmiennie ogromne.

Warto wspomnieć także o fakcie, że „30” to najlepiej sprzedający się winyl w historii, a sama płyta najlepiej sprzedającym się wydawnictwem 2021 roku na Wyspach. Wokalistka może wpisać kolejny rekord w swojej karierze.

Promocja krążka nie ustaje. Adele podzieli się z odbiorcami najnowszym teledyskiem do Oh My God już 12 stycznia. Samą zapowiedź klipu umieściła na swoim twitterowym koncie.

Czuje się gotowa na 2022, tak wiele rzeczy nadchodzi, jestem podekscytowana tym, że to zobaczycie – dopisała, publikując wspomniany zwiastun.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here