To bez dwóch zdań największa muzyczna premiera ostatnich miesięcy. Po sześciu latach oczekiwania, Adele nareszcie wydała swój czwarty album. 

Wielki powrót Adele. Brytyjska gwiazda wypuściła dzisiaj długo wyczekiwany album „30”. Wydawnictwo jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych i na półkach sklepowych.

Standardowa wersja krążka składa się z 12 utworów, w tym lead singla „Easy On Me”, który obecnie okupuje pierwsze miejsce na liście przebojów Billboard Hot 100. Najnowszy projekt Adele promował również jej wyjątkowy występ „Adele: One Night Only”, podczas którego oprócz znanych przebojów zaprezentowała nowe piosenki z „30”.

TRACKLISTA
1. Strangers By Nature
2. Easy On Me
3. My Little Love
4. Cry Your Heart Out
5. Oh My God
6. Can I Get It
7. I Drink Wine
8. All Night Parking (Interlude)
9. Woman Like Me
10. Hold On
11. To Be Loved
12. Love Is A Game

Prace nad płytą trwały 3 lata. Główną inspiracją przy jej tworzeniu było rozstanie artystki z byłym już mężem Simonem Koneckim. „To był mój nieodłączny towarzysz przez najbardziej burzliwy czas mojego życia. Kiedy pisałam, ta płyta była dla mnie jak ten przyjaciel, który odwiedza mnie z butelką wina i jedzeniem by mnie pocieszyć” – napisała o „30”. Efekty tej pracy można już podziwiać w linku załączonym poniżej.

Adele powróciła! Posłuchaj „Easy On Me” zapowiadającego album „30”

Adele prezentuje nowy utwór z nadchodzącego albumu „30”

Adele debiutuje na HOT 100 Billboardu. By osiągnąć ten wynik, potrzebowała zaledwie 5 godzin!

Adele ustanowiła nowy rekord Spotify z singlem „Easy On Me”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here