W miniony piątek nawiedził nas „huragan Adele”. Brytyjska piosenkarka po 6 latach przerwy powróciła z nowym singlem i z miejsca pobiła rekord odtworzeń na Spotify.

Jak poinformowali przedstawiciele platformy streamingowej, 15 października, czyli w swój dzień premiery, „Easy On Me” pobiło rekord największej liczby odtworzeń w ciągu doby, należący od niedawna do „Butter” BTS. Nowa piosenka Adele została przesłuchana 24 milionów razy przez użytkowaniuków Spotify na całym świecie.

Jest to dopiero początek wielkich osiągnięć „Easy On Me”. Utwór pobił również dzienny rekord na Amazon Music, zadebiutowało na 1. miejscu na globalnych rankingach Spotify Charts i Apple Music. Przewiduje się, że tylko na podstawie wyników z tylko 5 godzin wynikających z różnicy czasowej pomiędzy Wielką Brytanią a USA, piosenka może trafić na podsumowujące ten tydzień Billboard Hot 100, a w następnym dotrzeć na szczyt tego rankingu.

„Easy On Me” jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu Adele. Krążek zatytułowany „30” zostanie wydany już za lekko ponad miesiąc. Więcej informacji na temat jego premiery TUTAJ.

Adele powróciła! Posłuchaj „Easy On Me” zapowiadającego album „30”

NOWY ALBUM ADELE: Artystka oficjalnie zapowiada płytę „30” i zdradza datę premiery

Adele na okładkach dwóch magazynów „Vogue”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here