Fani Adele już od dłuższego czasu czekają na kolejny studyjny krążek wokalistki, a w sieci pojawiają się liczne doniesienia na temat premierowego materiału gwiazdy. Bardzo możliwe, iż brytyjska wokalistka w najbliższym czasie rozpocznie nową muzyczną erę w swojej karierze.

Nowy studyjny album Adele to jeden z najbardziej gorących i wyczekiwanych momentów muzycznych tego roku, a każdy z pojawiających się newsów roznieca emocje fanów wokół jego premiery. Sama piosenkarka potwierdziła, że intensywnie pracuje nad nowym materiałem i we wstępnych planach ma zamiar zaprezentować go jeszcze w tym roku.

Popularny portal informujący o newsach ze świata popkultury obwieścił w social mediach, że Adele – jedna z najsłynniejszych znanych przedstawicielek muzyki popularnej szykuje się do wielkiego powrotu. Według nieoficjalnych informacji krążących w sieci, które bazują na rzekomym przecieku od jednej z francuskich rozgłośni radiowych piosenkarka już w październiku ma w planach wydać lead-singiel zwiastujący nowy album. Co warte zauważenia ta sama stacja muzyczna jako jedna z pierwszych podała informację o premierze singla – „Hello” z płyty „25”. Informacje te należy jednak przyjmować z odrobiną ostrożności – nie zostały one jeszcze potwierdzone oficjalnie przez wytwórnię wokalistki lub przez samą artystkę.

Przypomnijmy, że brytyjska artystka, jakiś czas temu podzieliła się z obserwatorami swoimi refleksjami na temat życia, planami oraz w sposób ironiczny zasugerowała, że pracuje nad nową płytą. Prawdopodobnie również potwierdziła jej tytuł.

„Bando pie*rzonych dzikusów, na przekór wam, „30” będzie płytą z gatunku drum and bass. Podbródek do góry” – napisała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here