To się naprawdę dzieje! Ikoniczna ABBA powraca na scenę. Dwa całkowicie nowe utwory są już dostępne w sieci. To nie koniec niespodzianek. 

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych zespołów wszech czasów znowu będzie można podziwiać na scenie. ABBA oficjalnie ogłosiła dzisiaj wyjątkowy multimedialny koncert, podczas którego członkowie Agneth Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson i Anni-Frid Lyngstad wystąpią w formie awatarów w specjalnie zbudowanej arenie w Londynie. Zajawkę show można zobaczyć w opublikowanym dzisiaj teledysku do nowiutkiej piosenki „I Still Have Faith In You”.

„I Still Have Faith In You” jak i również dostępne już „Don’t Shut Me Down” zwiastują nowy, pierwszy od 40 lat album ABBY „Voyage”. Premiera płyty zapowiedziana jest na 5 listopada.

Minęło sporo czasu, odkąd robiliśmy razem muzykę. Prawie 40 lat. Wiosną 1982 roku postanowiliśmy zrobić sobie przerwę i teraz stwierdziliśmy, że czas ją skończyć (…). Prawdę mówiąc, główną inspiracją do powrotu do studia było nasze zaangażowanie w stworzenie najdziwniejszego i najbardziej spektakularnego koncertu, o jakim mogliście zamarzyć. Będziemy mogli usiąść na widowni i zobaczyć nasze cyfrowe wcielenia, które wykonają nasze utwory na specjalnie wybudowanej scenie w Londynie wiosną 2022. Dziwne i fantastyczne„.

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądały prace nad cyfrowym koncertem.

Wszystkim, którzy cierpliwie byli z nami w ten lub inny sposób przez te wszystkie dekady: Dziękujemy za to, że czekaliście – czas rozpocząć nową podróż. Koncerty i płytę nazwaliśmy po prostu „Voyage” i naprawdę wpływamy na niezbadane terytoria. Z drobną pomocą naszych młodszych wcieleń, wybieramy się w przyszłość. To nie jest łatwe do wytłumaczenia, ale coś takiego nigdy wcześniej się nie wydarzyło„.

ABBA powraca! Zespół zapowiada pierwszy od 39 lat materiał

Cher podzieliła się klipem do coveru „Chiquitita” zespołu ABBA. Wokalistka wykonała utwór w języku hiszpańskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here