W listopadzie ubiegłego roku premierę miał długowyczekiwany piętnasty album legendarnej Mariah Carey. Płytę zatytułowaną „Caution” promował do tej pory utwór „With You”, a już w marcu poznamy remix „A No No”, który został wybrany na kolejny singiel. 

W „A No No” oprócz Mariah Carey usłyszymy elitę kobiecego rapu. U boku artystki wystąpią Cardi B, Lil’ Kim oraz Missy Elliott. Informacje o współpracy potwierdził na swoich social mediach menadżer Lil’ Kim.

Piosenka „A No No” pochodząca z najnowszego albumu Mariah inspirowana jest „Crush On You”, będącym drugim singlem z debiutanckiego krążka Lil’ Kim, który swoją premierę miał w 1996 roku.

Pierwsze doniesienia o współpracy artystek rozeszły się po wywiadzie, którego w listopadzie Mariah udzielił w programie „Watch What Happens Live”. Jeden z fanów Mimi przyznał, że bardzo chciałby usłyszeć ją w duecie z Cardi B i zapytał czy jest szansa by obie panie nagrały coś razem.

„Bardzo bym tego chciała”, przyznała. Piosenka, którą właśnie graliście, „A No No”, jest oryginalnie piosenką Lil’ Kim. Kochamy Kim. Mam nadzieję, że nasza trójka mogłaby coś razem stworzyć, myślę, że byłoby wspaniale”.

Premiera remixu „A No No” Mariah Carey z Cardi B, Lil’ Kim i Missy Elliott zaplanowana jest na 4.03. Oryginalną wersję możecie przesłuchać poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here