To już oficjalne, nowa muzyka Adele naprawdę nadchodzi. Brytyjska wokalistka powoli zaczęła odkrywać karty i ujawniać szczegóły wydawnictwa. 

Adele powraca w wielkim stylu. 1 października, w różnych miejscach na całym świecie pojawiły się tajemnicze bannery z liczbą „30”. „Chociaż żadna oficjalna informacja nie nadeszła jeszcze ze strony piosenkarki, konta fanów Adele dostrzegły do ​​tej pory co najmniej dwa billboardy „30” i wydają się być pewni przekazywanej przez nie wiadomości” – pisze Rolling Stone.

„30” ma oznaczać oczywiście tytuł czwartej płyty wokalistki. Będzie to podtrzymanie jej tradycji nazywania albumów zgodnie z jej wiekiem w czasie ich tworzenia. Adele już dwa lata temu na Instgaramie wyjawiła, że tak zamierza zatytułować nadchodzące wydawnictwo.

Chociaż nowa muzyka Adele jeszcze nie została oficjalnie i w pełni potwierdzona, w ostatnim czasie zrobiło się o niej naprawdę głośno. Atmosferę z pewnością podgrzał gospodarz radiowy Jeff Mauler, który w swoim usuniętym już tweecie poinformował, że pierwszy singiel zostanie wydany w tym tygodniu. Źródła z otoczenia artystki doniosły jednak, że ze względu na ten wyciek informacji, premiera może zostać przesunięta, aby zachować efekt niespodzianki – co by się zgadzało, bo na ten moment nic jeszcze nie zostało wydane.

Natomiast co do całego albumu – według informacji potwierdzonych przez wytwórnię Sony, „30” ma ujrzeć światło dzienne już w listopadzie, a najnowsze doniesienia mówią o drugiej połowie miesiąca. Sama Taylor Swift, z obawy o powodzenie na listach przebojów, „uciekła” przed Adele przesuwając premierę „Red (Taylor’s Version)” z 19 listopada na 12 listopada.

Nowa muzyka Adele jeszcze w tym tygodniu?

Nowy album Adele już w listopadzie. Wytwórnia artystki potwierdza informację

Adele o nowym albumie: „Na przekór wam, „30” będzie płytą z gatunku drum and bass”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here