BOKKA przedstawia nam swój drugi singiel z nadchodzącego albumu Blood Moon. 900, to kolejny przystanek na niesamowicie zapowiadającej się płycie.

Z planety B w stronę księżyca

Bokka przyzwyczaiła już nas do tego, że wydawane przez nich albumy wręcz ociekają enigmatycznością, która pochłania słuchacza przy próbach przesłuchiwania ich wydawnictw. Ciesząca się ogromną przychylnością fanów polskiej elektroniki, alternatywy i synth popu grupa już nie raz udowodniła nam, że ich unikatowość to klucz do sukcesu. Na swoim koncie ma już ona 3 albumy, a ostatni z nich Life on Planet B wydany w 2018 roku zabrał nas w niesamowicie emocjonalną podróż. Niestety wszystko co dobre ma swój koniec, ale spokojnie – tym razem wyruszamy w stronę krwawego księżyca.

Blood Moon coraz bliżej

Singiel 900 jest na pewno dużo spokojniejszy niż jego poprzednik – tytułowy Blood Moon, choć kulisy jego powstawania dla wielu z nas nie będą szczęśliwymi wspomnieniami.

900 powstał w dniu, w którym było dokładnie tyle zachorowań na SARS-COV 2 w Polsce. Wówczas to był przerażający rekord. Zostawiliśmy ten roboczy tytuł na pamiątkę, jak się później okazało, znacznie spokojniejszych czasów. Próbując złapać przeciwwagę dla niepokoju, który nas ogarniał skomponowaliśmy coś, co tamtego dnia poprawiło nam humor i oderwało nas od rzeczywistości

Oto 900 – drugi singiel zapowiadający płytę Blood Moon, która ukaże się już na początku 2022 roku. Premierze towarzyszy druga część wizualnego tryptyku w postaci 3D autorstwa Tomasza Goławskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here